ODRŽAN KOLEGIJUM PREDSJEDNIKA SKUPŠTINE

12 apr 2019

Na današnjem kolegijumu Predsjednika skupštine dogovoreno je da se XXVIII po redu sjednica Skupštine održi 25.04.2019. godine.

Predsjednik skupštine je najavio da će se na dnevnom redu naći Predlog odluke o izmjeni i dopuni Odluke o stipendiranju studenata, Predlog odluke o kriterijumima,načinu i postupku rapsodjele sredstava za izdavačku djelatnost, Plan i program rada Društva sa ograničenom odgovornošću za odvođenje i prečišćavanje otpadnih voda za opštine Kotor i Tivat za 2019. godinu, Predlog Odluke o donošenju projekta tehničke regulacije saobraćaja na putevima i ulicama na teritoriji opštine Tivat u naseljima: Đuraševići, Bogišići, Milovići,Nikovići, Radovići, Gošići i Krašići. Takođe je najavio Odluke koje se tiču imenovanja i razrješenja članova Savjeta, Komisija i drugih radnih tijela, kao i odluke iz imovinsko pravne oblasti, i upoznao prisutne da su u pripremi Predlog Odluke o izmjeni Odluke o boravišnoj taksi, Informacija o realizaciji Odluke o zajedničkoj izgradnji stambeno poslovnog objekta na lokaciji “Lukovića barake”, i Odluka o davanju saglasnosti na Statut Turističke organizacije Tivat.

SLUŽBA SKUPŠTINE OPŠTINE TIVAT