ODRŽANO TAKMIČENJE U STRELIČARSTVU „TIVAT OPEN“

09 aug 2017

Proteklog vikenda, u subotu 05. avgusta u Tivtu je održano treće po redu takmičenje u streličarstvu „Tivat Open“, u organizaciji Streličarskog kluba „Tivat“, a uz podršku Opštine Tivat – Sekretarijata za mlade, sport i socijalna pitanja. Na ovom međunarodnom takmičenju, održanom na stadionu FK „Arsenal“ učestvovao je 21 takmičar iz Crne Gore, Srbije, Hrvatske i Bosne i Hercegovine.

U kategoriji „olimpijski luk“ prvo mjesto zauzeo je Nikola Stefanović (SK „Velos“ iz Niša),
drugoplasirani je Marko Mihajlović (SK „Savina“ iz Herceg Novog), a trećeplasirani Nebojša Glumac (SK „Savina“ iz Herceg Novog). U kategoriji „coumpound luk“za najboljeg je proglašen Berislav Banović (SK „Cevitana“, BiH), prati ga Ivica Tomasević (SK „Podgorica“), dok je na trećem mjestu Nebojsa Jelić (SK „Podgorica“).

Na takmičenju nije učestvovao tivatski streličar Milan Borović zbog povrede ramena.

Strelicari 2

post slika