OMLADINSKI KLUB OD FEBRUARA NASTAVLJA SA RADOM

21 jan 2015

U Sali opštine danas je održan sastanak koordinatorke Kancelarije za bolesti zavisnosti i pitanja mladih mr Darke Ognjanović i predstavnika Omladinskog kluba ,kao i budućih saradnika na ovom projektu iz redova mladih o daljem nastavku rada Omladinskog kluba.
Omladinski Klub je projekat na kojem su mladi Tivta radili uz sufinansiranje Opštine Tivat, Fondacije za aktivno građanstvo Fakt-a i nacionalne Kancelarije za mlade u Upravi za mlade i sport CG , od septembra do decembra prošle godine.
Projekat je pokazao da mladi Tivta žele mjesto gdje mogu iskazati svoju kreativnost , provesti slobodno vrijeme i dobiti posebne vještine i sposobnosti od angažovanih edukatora i predavača iz različitih oblasti.Omladinski klub kreće od feruara sa novim programom koji je danas predstavljen a koji su upravo kreirali mladi Tivta ovaj put uz finansijsku pomoć opštine Tivat i stručnu podršku od Kancelarije.

post slika