OPŠTINA TIVAT NAGRADILA NAJBOLJE UČENIKE

17 jun 2016

Prijem za đake - dobitnike priznanja „Luča" i nagrada osvojenih na državnim takmičenjima održan je sinoć (četvrtak, 15.jun) u Multimedijalnoj sali Opštine Tivat. Predsjednica opštine, prof.dr Snežana Matijević uručila je nagrade najboljim đacima osnovnih i srednjih škola sa teritorije Opštine Tivat i tom prilikom im čestitala na postignutom uspjehu. 
Dobitnici priznanja “Luča”, njih ukupno 58 su:
U OŠ „Drago Milović“: Nikoleta Mršulja, Kristina Jevtić, Aleksandar Lazanica, Tatjana Kovač, Rezeda Valejeva, Valentina Marinović, Petar Brinić (đak generacije), Tatjana Goranović, Matea Ivović, Sara Vukojević, Julija Petrović, Lana Vukmirović, Borjana Obrenović, Petar Joković, Ana Marija Stipanić, Ognjen Kilibarda, Vuk Đaković, Sara Peričić, Darko Vukasović, Staša Samardžić, Balša Stevović i Katarina Ciko.
U Srednjoj mješovitoj školi „Mladost“: Nikola Matijević, Katarina Bjelanović, Tijana Bojanić (đak generacije u Gimnaziji), Milica Vujić, Jovana Gagović, Milica Šćepanović, Slađana Vukasović, Tomislav Papović, Isak Denda, Valentina Marjanović, Isidora Peraš, Igor Vujačić (đak generacije u stručnoj školi), Milovan Vasiljković, Jelena Mijanović, Dijana Malinić, Marin Burić, Ana Baljak, Marko Mićunović, Anđela Brandmajer, Biljana Jevtić, Đurđina Lopičić, Marijana Đumić i Maja Krasan.
U Muzičkoj školi Tivat: Maša Mudreša i Lara Bubanja. Đak generacije u Osnovnoj muzičkoj školi je Sara Peričić.


luca1Crnogorska Komercijalna Banka, filijala u Tivtu dodatno je nagradila četiri učenika generacije koliko ih je ukupno ove godine. Lista najboljih duža je za četriri dobitnika nagrada na različitim takmičenjima znanja na državnom nivou, a to su: Petar Brinić, Lana Vukmirović i Anastasija Kovačević iz OŠ “Drago Milović” i Darija Lazarenko iz Škole za osnovno muzičko obrazovanje „Vida Matjan“, Kotor.
U ime nagrađenih zahvalila se đak generacije Gimnazije, Tijana Bojanić istakavši da su zahvalni na priznanjima i nagradama. U ime maturanata prve generacije Srednje muzičke škole, prisutne je pozdravila Maša Mudreša.

post slika