OPŠTINA TIVAT POSTAJE ČLANICA ASOCIJACIJE EVROPSKIH PROJEKATA

21 feb 2017

Opština Tivat će postati član mreže European Project Association (EPA) – Asocijacije evropskih projekata, nevladine organizacije koja ima sjedište u Briselu, a okuplja više od 5000 članova. Na juče održanom sastanku kojem su prisustvovali predstavnici opštine  Tivat i generalni sekretar pomenute organizacije Frederik Fabre, dogovorena je saradnja u oblasti izrade projekata na polju turizma, kulture, manjina, sporta, enegretske efikasnosti, razmjene studenata i edukacije.

Na ovaj način, Opština Tivat  koja je dosadašnjim rezultatima u oblasti evropskih projekata postigla zavidan renome i postala vrlo tražen partner, želi proširiti saradnju i na druge dijelove Evrope umrežavajući se sa respektabilnim partnerima širom regiona. Naredni sastanak zakazan je za maj ove godine.