ORGANIZOVANA POSJETA NIKŠIĆKOM POZORIŠTU

26 nov 2015

U organizaciji Kancelarije za prevenciju bolesti zavisnosti i pitanja mladih danas je planirana posjeta Nikšićkom pozorištu, sa namjerom da se djeci i mladima omogući da se upoznaju sa ovom značajnom institucijom koja baštini 131 godinu svog postojanja.
Mali i Veliki glumci Omladinskog kluba ,Vršnjački edikatori i učenici iz OŠ Drago Milović koji pohađaju dodatnu nastavu u Kancelariji za asistente u nastavi iz RE populacije , nakon obilaska Nikšićkog pozorišta, odgledati će i pozorišnu predstavu „Ivica i Marica“ - Jakob i Vilhem Grim u režiji Mirka Radonjića i produkciji Kraljevskog pozorišta „Zetski dom“ sa Cetinja.
Nakon predstave planiran je obilazak grada pod Trebjesom
Omladinski klub već u okviru svog Plana i programa ima glumačke radionice koja broji 20 Malih glumaca koji su već imali predstavljanje tokom Dječije nedelje u saradnji sa Dječijim savezom Tivta, a Velikih glumaca koji su već iznijeli predstavu „Kako najlakše upropastiti svoje dijete „ ima 15 i već pripremaju dvije predstave.

post slika