OSMA AKCIJA DOBROVOLJNOG DAVALAŠTVA KRVI ODRŽANA U MULTIMEDIJALNOJ SALI OPŠTINE TIVAT

27 jun 2018

VIII akcija dobrovoljnog davalaštva krvi, u kojoj je učestvovalo tridesetak zaposlenih u organima lokalne uprave Opštine, zaposleni u preduzećima, ustanovama i organizacijama čiji je osnivač Opština Tivat, kao i odbornici Skupštine Tivat održana je juče, 26.06.2018. godine, u multimedijalnoj sali Opštine Tivat.
Akciju je inicirala Služba za informacione sisteme i zajedničke poslove, a zaposleni koji su dali krv dobili su člansku knjižicu i ukoliko to već nijesu, postali članovi kluba dobrovoljnog davalaštva krvi.

Zaposlenima za slučaj dobrovoljnog davalaštva krvi, pripada pravo na jedan slobodan radni dan, ukoliko nekim drugim granskim ugovorom nije odredjeno više. Ističući da je ove godine odziv veliki, sledeća akcija dobrovoljnog davalaštva biće održana za šest mjeseci, najavio je Goran Božović, rukovodilac službe za informacione sisteme I zajedničke poslove.

post slika