„PAUK“ DOO PARKING SERVISA TIVAT POČEO SA RADOM

12 sep 2019

Specijalno vozilo za premještanje nepropisno parkiranih vozila „pauk“ počelo je da djeluje na teritoriji Opštine Tivat i svakodnevno je na raspolaganju Komunalnoj policiji i Upravi za inspekcijske poslove Opštine Tivat u čijoj nadležnosti su poslovi inspekcijskog nadzora nad komunalnim redom.

Vozilo vrijedno 106.862.36 eura čiju nabavku je finansirao „Parking servis“ Tivat, tehnički je opremljeno za premještanje vozila težine do tri tone, kao i video nadzorom kojim se prati i bilježi čitav proces.

Pored novog vozila, “Parking servis” je obezbijedio i stručnu posadu kao i parking za smještanje podignutih vozila.

„Vozilo će 24 časa dnevno na teritoriji cijele opštine Tivat biti na raspolaganju opštinskim organima Opštine Tivat, na osnovu čijih će poziva i biti i angažovano. Ovaj servis je dodatna usluga grada svim građanima i posjetiocima kako bi se poboljšao komunalni red i saobraćaj. U dosadašnjem radu istakao bih činjenicu da su građani Tivta prihvatili Parking servis kao svoj i da imaju visok stepen saobraćajne kulture“ rekao je direktor Parking servisa Slaviša Ognjanović.

Ukoliko se ukaže potreba biće nabavljeno još jedno specijalno vozilo.

post slika