POČELA PRIJAVA ZA OBUKU VRŠNJAČKIH EDUKATORIA IV GENERACIJE

28 okt 2015

Kancelarija za prevenciju bolesti zavisnosti i pitanja mladih opštine Tivat i ove godine organizuje trodnevnu obuku za Vršnjačke edukatore IV generacije.Anketa je dostupna svim učenicima tivatskih škola, a mogu je dostaviti pedagoškim službama ili u Kancelariji.
Vršnjačka edukacija je proces podučavanja vršnjaka koju organizuju obrazovani i obučeni mladi ljudi , koji imaju znanja i vještine a motivisani su da svoja znanja podijele i prenesu mladima istog uzrasta.Do sada je obuku , koju vode koordinatorka kancelarije mr Darka Ognjanović, pedagogica SMŠ Mladost Snežana Kršikapa i vršnjačke edkatorke starijih generacija , prošlo oko 40 učesnika/ca i svi su nakon obuke bili angažovani kroz različite oblike rada sa mladima.
Pozivamo mlade kreativne ljude koji smatraju da imaju posebne vještine i znanja da nam se pridruže.Selekcija će biti završena do 04 novembra, a obuka traje od 05 11 do 08 11.2015.g.
Nakon tri dana polaznici/ce dobijaju sertifikate o završenoj obuci.

post slika