Počeo sa radom web portal Opštine Tivat

02 nov 2008

Poštovani posjetioci, Dobrodošli na zvaničnu internet prezentaciju Opštine Tivat. Ovaj portal je namjenjen kako zbog informacija o našoj opštini tako i našim sugrađanima kojima je na ovaj način pristup informacija mnogo brži i efikasniji. Ideja predstavljanja rada opštine putem interneta je prevashodno da građani dobiju uvid u rad same opštine kao i lakši način da dođu do potrebne dokumentacije i informacija o organima lokalne uprave. Ovaj sajt je trenutno u razvoju i molimo Vas da uzmete učešće u njegovom kreiranju time što ćete nam ukazati na nedostatke, slati kritike i pohvale a sve u cilju poboljšavanja rada portala.

Ukoliko nemožete da pronađete odgovarajuće informacije molimo Vas da nam pištete putem emaila i na Vašu adresu ćemo Vam proslijetiti traženu dokumentaciju. Direktan kontakt sa sugrađanima je jedan o prioriteta funkcionisanja ovog portala te Vam ukazujemo da slobodno možete da pišete i postavljate pitanja nadležnim organima i trudićemo se da Vam odgovorimo u najbržem mogućem roku. Hvala Vam još jednom što ste posjetili naš internet portal i nadamo se da ćemo zajedno ovaj započeti projekat dovesti do željenog cilja a to je da Vam omogući brži i efikasniji pristup svim informacijama koje su vezane za rad opštine.