POLAGANJE ISPITA O POZNAVANJU GRADA ZA VOZAČE AUTO TAKSI VOZILA

24 jun 2019

Komisija za polaganje ispita za vozače auto taksi vozila o poznavanju grada, obavještava kandidate da je termin za jun mjesec zakazan za 28.06.2019. godine. Prijavilo se ukupno 42 vozača auto taksi vozila. Prijavljeni kandidati će polagati u 2 različita termina i to prvi termin u 13h i drugi termin u 14h, u Multimedijalnoj sali Opštine Tivat. Spisak kandidata raspoređenih po terminima nalazi se na oglasnoj tabli Opštine Tivat i na sajtu Opštine Tivat.

Vozači auto taksi vozila koji nisu predali prijavu za polaganje, pozivaju se da to učine u narednom periodu.

Za svako naredno polaganje, prijave će se podnositi do 15 tog u mjesecu ( zaključno sa 15-tim u mjesecu) za tekući mjesec, a tačan datum i satnica polaganja ispita će biti naknadno objavljivani.

Obrazac Prijave za polaganje ispita kandidati mogu preuzeti na pisarnici u zgradi Opštine Tivat, svakog radnog dana od 08h do 15h ili na web sajtu Opštine Tivat www.opstinativat.com

Program za polaganje ispita kao i materijal za pripremu za polaganje ispita - Priručnik su dostupni na web sajtu Opštine www.opstinativat.com.

Za sve informacije ,kontakt telefon je:032 661-321

Raspored polaganja za mjesec Jun - dalje