POSJETA AMBASADORKE SR NJEMAČKE G-DJE GUDRUN ELIZABET ŠTAJNAKER

09 jun 2015

Juče je u zvaničnoj posjeti Opštini Tivat boravila ambasadorka SR Njemačke Gudrun Elizabet Štajnaker. Ambasadorku je primio predsjednik Skupštine Krsto Bošković sa saradnicima i menadžer Opštine Zoran Petranović. Predsjednik skupštine upoznao je ambasadorku sa radom lokalne uprave, resursima, projektima koji su završeni i onima koji su u toku, kao i sa potencijalima i strateškim projektima od značaja za lokalnu zajednicu. menadžer opštine je upoznao gospođu štajnaker sa istorijatom grada, socio-ekonomskom situacijom, i izrazio spremnost i otvorenost Opštine Tivat u pogledu konkretne saradnje u realizaciji projekata iz oblasti sporta i obrazovanja, u čemu bi ambasada Njemačke dala svoj doprinos.
Ambasadorka je izrazila zadovoljstvo sa postignitim rezultatima Opštine Tivat i najavila da će obezbijediti linkove sportskih saveza u Njemačkoj preko kojih se može uspostaviti saradnja sa sportistima i prezentovati mogućnost odvijanja sportskih manifestacija i priprema u Tivtu.

post slika