Posjeta američkog ambasadora opštini Tivat

09 mar 2010

09.03.2010.

Njegova ekscelencija, američki amabasador Roderik Mur, boravio je juče u zvaničnoj posjeti Tivtu. U više nego srdačnom razgovoru sa Predsjednikom Opštine, gospodinom Miodragom Kankarašem, ambasador Mur je istakao svoje zadovoljstvo sa realizacijom projekata koji se trenutno odvijaju na teritoriji Opštine, pri tom nudeći svoju i pomoć američke ambasade u onim projektima u kojima su zastupljeni američki privrednici i kapital.

Ne krijući svoje oduševljenje brzinom i načinom kojom se Tivat razvija u pravcu vodeće turističke i nautičke destinacije na južnom Jadranu, tokom polučasovnog razgovora, ambassador Mur se između ostalog interesovao i o zastupljenosti američkih privrednika u privrednom razvoju Tivta, kao i daljem nastavku uspješne saradnje američke Ambasade i Opštine Tivat.

Kabinet predsjednika