POSJETA DELEGACIJE ABRUZZO

22 mar 2013

U cilju poboljšanja spoljnih ekonomskih odnosa i proširivanja mreže bilateralnih ekonomskih sporazuma, u Peskari je 13. decembra 2011. godine potpisan Sporazum o ekonomskoj i trgovinskoj saradnji između Vlade Crne Gore i Vlade Regije Abruzzo (Republika Italija). Delegacija Regije Abruzzo će posjetiti Crnu Goru u periodu od 24.-26. marta ove godine.

Predstavnici delegacije su izrazili želju da posjete Tivat, kao jednu od najperspektivnijih opština na primorju. Na prijemu koji će biti održan u Opštini Tivat, predsjednik Opštine Miodrag Kankaraš će delegaciju iz Regije Abruzzo upoznati sa turističkim potencijalima Tivta i predstaviti investicione projekte. Sastanku će prisustvovati i direktorica TO Tivat Bernarda Moškov i savjetnik predsjednika Opštine Tivat Petar Vujović.

     Nakon sastanka planiran je obilazak Porto Montenegra.
    KABINET PREDSJEDNIKA