Posjeta delegacije MMF-a

13 maj 2013

Tokom proteklog vikenda, delegacija Međunarodnog Monetarnog Fonda ( MMF-a), u sastavu g-din Matthew Gaertner, Natasha Xingyuan Che i Iacovo Ioannou- ekonomisti MMF-a, boravila je u radnoj posjeti opštini Tivat. Delegaciju su ispred opštine Tivat primili predsjednik Skupštine –Ivan Novosel i savjetnik predsjednika opštine - Petar Vujović. Tokom višesatnog razgovora sa članovima delegacije, predstavnici opštine Tivat su se osvrnuli na istoriju razvoja Tivta, trenutnu situaciju i investicijama koje se realizuju na području opštine. Članovi delegacije su posebno bili zainteresovani da čuju aktuelne informacije vezane za napredovanje projekta „Luštica Bay“, kao i informacije u vezi budućih planova za proširenje aerodroma u sklopu Državne Studije Lokacije „Sektor 24 - Aerodrom Tivat, problemima nelegalne gradnje, kao i angažovanje lokalnih preduzeća u aktuelnim investicionim i građevinskim projektima na području naše opštine.

Nakon zvaničnog sastanka, članovi delgacije MMF-a su iskoristili priliku da posjete subotnje dešavanje u malom parku „Španje i tkanje“ u organizaciji opštine Tivat i Udruženja građana.

KABINET PREDSJEDNIKA

post slika