POSJETA PREDSJEDNICE OPŠTINE OMLADINSKOM KLUBU

28 okt 2016

Omladinski klub je juče (27. oktobra) posjetila predsjednica opštine prof.dr Snežana Matijević. Sastanku su prisustvovali volonteri, vršnjačke edukatorke, polaznici dramskih radionica kao i nosioci muzičkih radionica. Ispred Sekretarijata za mlade, sport i socijalna pitanja prisustvovala je sekretarka mr Darka Ognjanović i saradnici Aleksandar Daković, Ivona Vukajlović i Dejan Krunić.
U neformalnom razgovoru sa predsjednicom, omladinci su je upoznali sa aktuelnim planom i programom kluba. Izrazili su zadovoljstvo i zahvalnost što im je omogućeno da svoje slobodno vrijeme koriste na kvalitetan i kreativan način ali su i ukazali i na postojeće teškoće, pa su izrazili želju da im Opština pomogne u stvaranju boljih uslova za rad. Predsjednica se zahvalila na gostoprimstvu, pohvalila njihov dosadašnji rad uz obećanje da će se izaći u susret njihovim potrebama.