Posjeta predstavnika kancelarije za borbu protiv trgovine ljudima

25 maj 2011

  Dana  30. 05.2011. godine sa početkom u 11 časova  u  zgradi opštine Tivat Trg magnolija 1/  u kabinetu  Predsjednika /  biće  održan  zajednički sastanak  predsjednika Opštine Tivat Miodraga Kankaraša sa  šefom Kancelarije  za borbu protiv trgovine ljudima pri Vladi Crne Gore Zoranom Ulamom, šeficom   Kancelarije UNICEF-a  u Podgorici  Nolom Skiner , zamjenicom Zaštitnika ljudskih prava i sloboda Nevenkom Stanković i rukovodiocem ispostave  policije Tivat Veselinom Smolovićem. Cilj sastanka je   razmatranje i utvrđivanje konkretnih mjera preventivnog djelovanja na polju  borbe protiv trgovine ljudima  na području opštine Tivat , imajući u vidu da je  Tivat prepoznat kao nautički centar i jedna od najatraktivnijih turističkih destinacija .

Davanje  izjave za novinare biće upriličeno nakon završetka sastanka  koji će trajati oko jedan sat.

Očekujemo Vaše prisustvo.