POSJETA UČENIKA OŠ BRANKO BRINIĆ IZ RADOVIĆA OPŠTINI TIVAT

06 jun 2014

Učenici OŠ Branko Brinić iz Radovića, njih 40 , sa svoje tri nastavnice bili su danas u posjeti opštini Tivat.U obilazak ih je sprovela koordinatorka Kancelarije za mlade mr Darka Ognjanović.
Učenici su prvo boravili u lokalnom parlamentu ,gdje su dobili odgovore na pitanja o načinima funkconisanja organa lokalne samouprave, a zatim ih je pozdravio predsjednik opštine Ivan Novosel.Kabinet predsjednika im je poklonio rokovnike koje su pregledali uz osvježenje na drugom spratu.Zatim su obišli sve Sekretarijate a najveći utisak kod njih ostavila je multimedijalna sala.
Nakon posjete Kancelariji za bolesti zavisnosti i pitanja mladih ,koordinatorka ih je upoznala sa načinom rada kao i sa mogućnostima komunikacije oko savjeta i rješavanja problema iz različitih oblasti kako za njih tako i za njihove roditelje.Dobili su i brošure koje mogu podijeliti roditeljima „PrevenciJA-TI“.

post slika