Posjeta vice konzula americke ambasade

07 dec 2012

Savjetnik predsjednika opštine za međunarodne odnose i ekonomski razvoj, Petar Vujović, primio je danas u radnu posjetu predstavnika američke ambasade g-dina Kyla Fieldinga – Vice Konzula i referenta za ekonomska pitanja. Tokom jednočasovnog razgovora, g-din Vujović je Vice Konzula upoznao sa istorijom Tivta, načinom funkcionisanja Lokalne samouprave kao i najznačajnijim investicijama u našoj opštini. Takođe razmatrana su i pitanja unapređenja saradnje opštine Tivat sa američkim privrednicima i investitorima, prevashodno  u oblasti energetske efikasnosti i turizma kao strateškim prioritetima u budućem razvoju naše opštine.
 G-din Fielding će tokom dana imati susrete sa predstavnicma Porto Montenegra i Vodacoma.

KABINET PREDSJEDNIKA