Obuka službenika zaduženih za pitanja zaštite životne sredine centralnih i južnih opština u Crnoj Gori

10 dec 2012

Savjetnica za zaštitu životne sredine u Opštini Tivat, Biljana Krivokapić je učestvovala na obuci službenika zaduženih za pitanja zaštite životne sredine centralnih i južnih opština u Crnoj Gori  za Stratešku procjenu uticaja na životnu sredinu i Procjenu uticaja na životnu sredinu, koja je održana 03. i 04.12. 2012. u Miločeru. Obuka je organizovana sa ciljem unaprijeđenja sveobuhvatne implementacije u Crnoj Gori Strateške procjene uticaja na životnu sredinu i Procjene uticaja na životnu sredinu.

Obuci su prisustvovali:
- ekspert iz Češke republike Michal Musil
- misija OSCE-a - Ivana Marković
- ministarstvo održivog razvoja i turizma – Brankica Cmiljanović
- agencija za zaštitu životne sredine Tamara Brajović, Jovana Žarić, Ilija Radović
- službenici zaduženi za pitanja zaštite životne sredine centralnih i južnih opština u Crnoj Gori.