Potpisivanje Protokola o saradnji sa AMM

02 mar 2015

Predsjednik opštine Tivat Ivan Novosel i predsjednik Asocijacije menadžera Crne Gore (AMM) Budimir Raičković potpisali su danas Protokol o saradnji između ove Asocijacije i opštine Tivat. Suština Protokola je dijeljenje zajedničkih vrijednosti i ciljeva, usmjerenih na promociju i unapređenje privrednog i poslovnog ambijenta i promociju ekonomske saradnje među poslovnim udruženjima, privrednim subjektima i lokalne samouprave, poboljšanje kvaliteta života građana, kao i profesionalno usavršavanje menadžera iz privatnog i javnog sektora na području opštine Tivat. Potpisivanju Protokola prisustvovali su i Menadžer opštine Zoran Petranović, kao i savjetnik predsjednika opštine za međunarodne odnose i ekonomski razvoj Petar Vujović.

Asocijacija menadžera Crne Gore (AMM) je udruženje profesionalaca koji se bave menadžerskim poslovima i punopravna je članica Evropske konfederacije menadžera. Protokol o saradnji sa opštinom Tivat je prvi Protokol koji AMM potpisuje sa jednom lokalnom samoupravom u Crnoj Gori, što predstavlja još jednu potvrdu predanog rada na ovom polju i strateškog opredjeljenja opštine Tivat u pravcu daljeg unapređenja poslovnog ambijenta.

Protokol sa AMM

post slika