POTPREDSJEDNIK JANOVIĆ NA PROSLAVI DANA GRADA TROGIRA

14 nov 2017

Potpredsjednik opštine Tivat Ilija Janović, boravio je u jednodnevnoj posjeti Trogiru, povodom Dana grada Trogira, koji se obilježava 14. novembra na praznik Sv. Ivana. Janović je prisustvovao svečanoj Sjednici Gradskog vijeća koja je održana juče ujutro (ponedjeljak, 13. novembar). Nakon Svečane sjednice uputio je čestitke gradonačelniku Anti Biliću predajući mu prigodan poklon.

Opština Tivat i Grad Trogir, 2011. godine potpisali su Povelju o partnerstvu i saradnji, koja predviđa bilateralnu saradnju u oblastima kulture, sporta, obrazovanja, nvo sektora, lokalne uprave, zdravstva. Janović I Bilić su prilikom susreta izrazili nadu da će odredbe potpisane Povelje zaživjeti i kroz konkretne vidove saradnje.