POZIV NA PREZENTACIJU O PRIMARNOJ SELEKCIJI OTPADA

24 apr 2017

Prezentacija na temu „Primarna selekcija otpada na teritoriji opštine Tivat“ biće održana u srijedu 26. aprila u Multimedijalnoj sali Opštine Tivat. Prezentacija je namjenjena učenicima VII, VIII i IX razreda OŠ “Drago Milović“ iz Tivta i OŠ “Branko Brinić” iz Radovića, kao i učenicima SMŠ “Mladost” iz Tivta. Za osnovce početak prezentacije je planiran u 09:00 časova, dok je za srednjoškolce početak prezentacije predviđen za 10:00 časova.

Prezentaciju, zajedničkim snagama organizuju Sekretarijat za zaštitu životne sredine i energetsku efikasnost i “Komunalno” d.o.o. Tivat. Organizatori pozivaju sve one koji su zainteresovani za ovu temu, da prisustvuju prezentaciji.
Fokus prezentacije jeste na sticanju saznanja o izuzetnom značaju koji ima primarna selekcija otpada u sveukupnom tretiranju otpada na teritoriji naše opštine i uopšte. Ova je prezentacija još jedna u nizu aktivnosti organizovanih u okviru kampanje “Mjesec april - mjesec Planete”.