Poziv za preuzimanje školskog pribora za učenike RE populacije

02 sep 2022

Sekretarijat za društvene djelatnosti Opštine Tivat i ove je godine obezbijedio sredstva za kupovinu školskog pribora za učenike, pripadnike RE populacije. Školski pribor je namijenjen za 127 đaka svih razreda osnovne škole.

Ova aktivnost proizilazi iz Lokalnog plana za socijalnu inkluziju Roma i Egipćana i doprinosi unapređivanju položaja romskog i egipćanskog stanovništva u Tivtu i ostvarivanju i zaštiti njihovih prava.

Školski pribor se može preuzeti u prostorijama Sekretarijata za društvene djelatnosti, kancelarija broj 16, na drugom spratu u periodu od 05.09 - 09.09.2022. od 12-14h.

Takođe, naredne sedmice biće obezbjeđeni i ruksaci za učenike prvih razreda RE populacije. Informacija o terminu preuzimanja ruksaka biće naknadno objavljena.

post slika