PREDSJEDNICA OPŠTINE TIVAT UGOSTILA ZLATNOG VATERPOLISTU DUŠANA MANDIĆA

13 sep 2016

Predsjednica opštine Tivat prof.dr Snežana Matijević ugostila je juče (ponedjeljak, 12. septembar) Dušana Mandića, proslavljenog vaterpolistu iz Tivta, koji se nedavno vratio sa zlatnom medaljom osvojenom na Olimpijadi u Brazilu sa reprezentacijom Srbije. Predsjednica opštine čestitala je Mandiću na svim ostvarenim uspjesima, poželjevši mu jednako uspješan nastavak karijere. Lijepim željama pridružili su se i njeni najbliži sradnici, uz obećanje da će u narednom periodu cilj lokalne uprave biti razvoj sporta u Tivtu, i stvarnje boljih uslova za rad i razvoj mladih sportista.


Dušan Mandić karijeru je otpočeo u kotorskom „Primorcu“, nastavio u beogradskom „Partizanu“, a trenutno brani boje italijanskog vaterpolo kluba „Pro Reko“. Mandić je član vaterpolo reprezentacije Srbije.

Predsjednica opstine i Dusan Mandic

post slika