Predsjednik opštine uputio riječi saučešća i saosjećanja građanima Hrvatske i Sisačko-moslavačke županije

30 dec 2020

Predsjednik opštine Tivat Željko Komnenović uputio je riječi saučešća i saosjećanja građanima Republike Hrvatske koji su pogođeni jučerašnjim razornim zemljotresom. Pismo predsjednika upućeno je ambasadoru Republike Hrvatske u Crnoj Gori, Nj.E. Veselku Grubišiću i županu Sisačko-moslavačke županije Ivu Žiniću. U zvaničnom obraćanju predsjednik je ponudio pomoć stradalom području u vidu vatrograsnog vozila i obučene spasilačke ekipe tivatske Službe zaštite.

„Građani Tivta pamte 1979. godinu i strašne posljedice zemljotresa koji je tada pogodio područje Boke Kotorske. Ne zaboravljamo solidarnost naroda bivše Jugoslavije i imamo poseban senzitivitet kada su u pitanju ovakve nepogode. U mislima smo sa građanima Hrvatske.“ – naglasio je predsjednik opštine u svom dopisu županu Žiniću.

post slika