Novogodišnji paketići za djecu pripadnike RE populacije

30 dec 2020

Opština Tivat i ove je godine tradicionalno obezbjedila slatke paketiće za najmlađe, djecu pripadnike RE populacije, koji pohađaju tivatske osnovne škole. Zbog epidemioloških mjera i preporuka koje su na snazi, nije održano tradicionalno druženje sa Djeda Mrazom, već su djeca i roditelji po pozivu preuzimali paketiće u prostorijama Opštine.

„Potrudili smo se razveseliti djecu na ovaj način i nadam se da smo u tome uspjeli. Ukupno smo uručili 223 paketića, koji su simbolična čestitka grada najmlađima. Opština Tivat nastaviće sa aktivnostima koje za cilj imaju poboljšanje uslova života i rada pripadnika RE populacije u Tivtu“, rekla je ovom prilikom sekretarka za društvene djelatnosti Borka Mršulja.