Predsjednik оpštine održao predavanje na tribini pod nazivom “Upravljanje lokalnim samoupravama u Crnoj Gori”

26 feb 2014

Predsjednik opštine Tivat Miodrag Kankaraš održao je danas predavanje na Ekonomskom fakultetu u Podgorici, na tribini pod nazivom "Upravljanje lokalnim samoupravama u Crnoj Gori". Tribina je održana u organizaciji Saveza studenata Ekonomskog fakulteta u saradnji sa Ekonomskim fakultetom, organizacijama, institucijama i privrednim subjektima.
Tribina je koncipirana na način da su obuhvaćene sve regije u Crnoj Gori, obraćanjem predsjednika opština iz pomenutih regija. Predavanja su pored studenata Ekonomskog fakulteta pratili asistenti i profesori već pomenutog fakulteta.
Prema rječima organizatora, cilj tribine je da studente što više uputi i uključi u dešavanja u zemlji i okruženju, kroz redovno praćenje aktuelnosti, iz sfere ekonomije, ali i međunarodnih odnosa.
Predsjednik Opštine Miodrag Kankaraš prisutnima je predstavio način poslovanja naše lokalne samouprave, koja je od strane organizatora prepoznata kao izuzetno značajna za ušće na ovoj konferenciji održanoj po prvi put.    

KABINET PREDSJEDNIKA