Predsjednik Skupštine opštine Tivat zakazao konsultativni sastanak u ponedjeljak

18 sep 2020

Predsjednik Skupštine opštine Tivat Ivan Novosel zaprimio je danas izvještaj Opštinske izborne komisije o sprovedenim izborima za odbornike u Skupštini opštine Tivat, koji su održani dana 30.08.2020.godine, na dalji postupak.

Na osnovu dostavljenog izvještaja, i u skladu sa Poslovnikom o radu Skupštine opštine Tivat, predsjednik Skupštine opštine je uputio poziv nosiocima izbornih lista koje su osvojile mandate na lokalnim izborima, na konsultativni sastanak povodom sazivanja Prve sjednice novoizabranog sastava  Skupštine opštine Tivat.

Sastanak će biti održan u ponedeljak 21.09.2020. godine sa početkom u 12:00 časova.

SLUŽBA SKUPŠTINE OPŠTINE TIVAT