Predstava ,,Kosti nema a kosti lomi” i u Budvi

09 jun 2017

Na predlog Kancelarije za mlade Opštine Budva, a u organizaciji Sekretarijata za mlade, sport i socijalna pitanja Opštine Tivat, Omladinskog kluba Tivat i u saradnji sa internacionalnom Knightsbridge School Montenegro, sinoć 8. juna je pred prepunom salom Cadmus Cineplex u Budvi, odigrana predstava ,,Kosti nema a kosti lomi”. Ova predstava dio je projekta “Stop govoru mržnje”.
Dramske radionice su vodile vršnjačke edukatorke,scenario su napisali mladi na temelju refleksija učesnika/ca radionica, dok je za režiju odgovorna stručna saradnica Omladinskog kluba Tivat.
Ovo je omladinska predstava inicirana, osmišljena i vođena od strane mladih ljudi uključenih u programske aktivnosti Omladinskog kluba Tivat. Ista će biti predstavljena i na ovogodišnjem 25. Festivalu pozorišta za djecu u Kotoru.

 

predstava5

predstava4

predstava3

predstava2

post slika