NAJAVA – FINALE ŽOGARIJA U TIVTU

08 jun 2017

Finalno takmičenje međunarodne sportsko-rekreativne manifestacije “Žogarija” održaće se u petak 09. juna od 17:00 sati na rivi Pine. U finalu učestvuju djeca uzrasta od 7 do 11 godina iz osnovnih škola iz Nikšića, Podgorice i iz Tivta kao grada domaćina.
Takmičenje organizuju MEDIA SPORT iz Slovenije i DOO Dadex iz Podgorice u saradnji sa Opštinom Tivat - Sekretarijatom za kulturu i društvene djelatnosti. Sponzor ovog sportsko-rekreativnog takmičenja najmlađih školaraca je i Turistička organizacija Tivat.
Ova manifestacija održava se u Sloveniji, Austriji, Italij, Mađarskoj, Hrvatskoj, Srbiji, Bosni i Hercegovini, Makedoniji i Crnoj Gori. Pobjednik sa finalnog takmičenja u Tivtu učestvovaće na velikom finalu u kojem učestvuju svi pobjednici iz navedenih zemalja, a koje će se održati u Zagrebu.