Predstavnici konsultantske firme “Qatari Diara” u službenoj posjeti Opštini Tivat

20 jan 2014

Konsultantski tim koji zastupa kompaniju "Qatari Diar" boravio je danas u službenoj posjeti Opštini Tivat. Savjetnik predsjednika opštine za ekonomski razvoj i međunarodne odnose Petar Vujović, upoznao je prisutne sa istorijskim razvojem Tivta, te trenutnom situacijom i razvojnim projektima koji su uticali da Tivat postane prepoznata nautička i turistička  destinacija. Predstavnici konsultantske firme izrazili su zadovoljstvo dobijenim informacijama i istakli da će tokom narednog perioda dati svoj maksimalan doprinos kreiranju komunikacione strategije projekta kompanije „Qatary Diar“, te njenom pozicioniranju rame uz rame sa ostalim krupnim investitorima na području opštine Tivat, poput Porto Montenegra i Luštice Developmenta.

KABINET PREDSJEDNIKA