Uručene nagrade najboljim tivatskim sportistima

20 jan 2014

Radio Tivat, sekcija sportskih novinara i opština Tivat priredili su 18.01.2014.g., u multimedijalnoj sali opštine, svečanu dodjelu nagrada i priznanja najboljim sportistima Tivta u 2013. godini. Nagrađene sportiste i predstavnike sportskih klubova među kojima su bili i čelnici tivatske opštine pozdravio je direktor Radio Tivta, Dragan Popadić ističući da je riječ o tradicionalnoj 18. po redu akciji sportskih novinara i lokalnog javnog servisa.
Pozdravljajući najbolje tivatske sportiste i klubove predsjednik Opštine Miodrag Kankaraš je rekao da će u buduće dosta zavisiti od strategije razvoja tivatskog sporta. Takodje, najavio  je: namjeru lokalne uprave da sve sportske objekte objedine pod jedno javno preduzeće; veću pažnju realizaciji projekta budućeg mini olimpijskog sela u Lepetanima i otvorenog bazena sa pratećim objektima u Belane. Predsjednik se zahvalio donatorima i sponzorima. Najboljima, Miroslavu Petkoviću I SRK “Pagar” dodjelio je novčane nagrade.

post slika