PREDSTAVNICI OPŠTINE TIVAT DODIJELJEN SERTIFIKAT IZ OBLASTI ZABRANE DISKRIMINACIJE

23 nov 2012

Ministarstvo pravde i ljudskih prava donijelo je „Plan edukacije o zabrani diskriminacije“ koji je  obuhvatio predstavnike opština i Područnih  jedinica i Ispostava Uprave policije Crne Gore.
Predstavnici Opštine Tivat mr. Darki Ognjanović  dodijeljen je sertifikat o pravnom okviru zabrane diskriminacije, zabrani diskriminacije osoba sa invaliditetom ,diiskriminaciji po osnovu roda i zabrani diskriminacije po osnovu seksualne orijentacije. Sertifikat su dodijelili predstavnici OSCE Misije u Crnoj Gori i Ministrstva pravde i ljudskih prava u vladi Crne Gore.
Svečana dodijela sertifikata održana je u Bečićima ,a dodijeli su prisustvovali i Marijana Laković zamjenica zaštitnika ljudskih prava i sloboda Crne Gore i Goran Miletić, direktor Civil Rights Defenders za Zapadni Balkan.

post slika