PREKID SAOBRAĆAJA U BJELILIMA

27 mar 2014

U okviru realizacije Projekta izgradnje vodovodne i kanalizacione mreže u opštini Tivat Izvođač Ludwig Pfeiffer će u narednom periodu izvoditi radove na polaganju glavnog kanalizacionog koletkora i distribitivne vodovodne cjevi za naselje Krašići, na potezu kroz Bijelila.
Ovom prilikom Vas obavještavamo da će u zoni izvođenja radova saobraćaj biti u prekidu od 28. marta do njihovog konačnog završetka. Predviđeno je da radovi na instalaciji cjevovoda budu završeni do Uskršnjih praznika i saobraćaj bude normalizovan. Izvođač će uložiti dodatni napor uvođenjem noćne smene kako bi ovi radovi što prije bili završeni. Gdje to uslovi terena na pomenutom potezu budu dozvoljavalji, saobraćaj će povremeno biti puštan u kratkim periodima, o čemu ćemo Vas naknadno obavještavati.
Molimo građane za razumjevanje i strpljenje tokom izvođenja radova.