Prezentacija kotlova i peci na pelet

16 sep 2015

U organizaciji tivatske kompanije TEDECO Solar Energy iz Donje Lastve i podršku opštine Tivat/Tima za energetsku efikasnost, renomirana srbijanska kompanija Alfaplam iz Vranja u petak 18.09.2015.g u periodu od 09-19h ispred Autobuske stanice Tivat, organizovaće prezentaciju peći i kotlova na pelet. Kompanija TEDECO Solar Energy iz Tivta je jedna od kvalifikovanih kompanija za ugradnju peći na pelet u okviru projekta „ EnergyWood“-projekta beskamatnih kredita sa ugradnju energetski efikasnih sistema grijanja na pelet i briket koje realizuje Ministarstvo ekonomije uz donaciju Kraljevine Norveške. Toga dana građani Tivta će na licu mjesta moći da se informišu o svim aspketima funkcionisanja energetski efikasnih uređaja, kao i da dobiju sve informacije o mogućnostima dobijanja kredita za ugradnju ovih peći izuzetnog kvaliteta. Ova akcija predstavlja još jednu aktivnost lokalnog Tima za energetsku efikasnost u saradnji sa lokalnim privrednicma, a sve u cilju podizanja nivoa svijesti građana o svim aspektima i mogućnostima unapređenja energetske efikasnosti.

Petar Vujović
ENERGETSKI MENADŽER

post slika