Prezentacija projekta brendiranja Tivta

06 jul 2015

U petak, 03.07.2015. godine, multimedijalna sala opštine Tivat bila je premala da primi sve zainteresovane koji su željeli da prisusutvuju prvoj prezentaciji strategije brenda u organizaciji preduzeća „Brend New Tivat“ i opštine Tivat. Pored brojnih predstavnika tivatskog kulturnog, sportskog i javnog života, prezentaciji su prisusutvovali i Direktor direktorata za turizam Predrag Jelušić, direktori i izaslanici najznačajnijih investitora na području naš opštine - kompanija Adriatic Marinas-Porto Montenegro, Luštice development-a i Qatary Diara-a, zatim direktorica NTO Željka Radak Kukavičić, načelnik Generalštaba VCG admiral Dragan Samardžić, predstavnici lokalnih preduzeća, ustanova, nevladinih organizacija, sportskih udruženja, kao ostali brojni prijatelji i partneri naše opštine. Tom prilikom, predsjednik opštine Ivan Novosel i direktor javno-privatnog preduzeća „Brend new Tivat“ Predrag Gajić, svečano su otkrili su i tablu sa novim logom Tivta na samom ulazu u opštinu, a prisutni su se mogli upoznati i novim sloganom po kojem će Tivat ubuduće biti prepoznatljiv u javnosti:

„Tivat, mnogo svijetova u jednom/Tivat, many worlds within“

Služba predsjednika

Otkrivanje table sa novim logom Tivta

post slika