Prezentacija turističke ponude Tivta u Banja Luci

10 jun 2013

Ognjen Gavrić je  Banjalučanin koji nam se već obraćao  prezentacijom Tivta koju je napravio da bi ga predstavio na pravi način i onako kako on smatara da Tivat zaslužuje. Ognjen nastavlja sa zalaganjem da predstavi naš grad svima onima koji ga ne poznaju dovoljno.
U subotu je u Banja Luci održao prezentaciju turističke ponude Tivta, koja je izazvala veliku pažnju...
„ Jako sam zadovoljan interesovanjem Banjalučana za Tivat na današnjoj prezentaciji turizma Crne Gore u Banja Luci.
Uspio sam da se "izborim" za dio paznje i pored zaista velike konkurencije ostalih gradova Crne Gore:))

Zahvaljujem se Opštini Tivat i Turistickoj organizaciji Tivat na promo materijalu koji su mi poslali!

Pozdrav iz Banja Luke!”- piše Ognjen u mailu koji nam je  poslao.
Ognjenu i njegovoj porodici želimo sve najbolje i puno uspjeha u daljem predstavljanju Tivta.