PRIJEM PREDSJEDNIKA OPŠTINE ZA NAJBOLJE UČENIKE

17 jun 2015

U utorak,16.06.2015.g.,u multimedijalnoj sali opštine održan je prijem Predsjednika opštine za dobitnike priznanja “LUČA” i dobitnike nagrada na državnim takmičenjima. Nakon što je u uvodnoj riječi pozdravila sve prisutne ,navela škole iz kojih su nagradjeni učenici, Dubravka Nikčević, Sekretarka za upravu i društvene djelatnosti, čestitala je učenicima na njihovom uspjehu, koji su, kako je navela, postigli prvenstveno vrijednim radom, ali i uz pomoć svojih nastavnika, profesora, škola i roditelja. Upujući čestitke učenicima, Predsjednik opštine, Ivan Novosel je izrazio zadovolsjtvo što je ova generacija imala veliki broj odličnih učenika.Poručio je učenicima ”Želim da se svi nakon školovanja vraćate u Tivat jer je to sredina koja je prepoznala značaj obrazovanja".

U ime nagrađenih učenika zahvalila se đak generacije Gimnazije, Jelena Višić koja je istakla zahvalnost na nagradama koje im je uručila Opština Tivat i rekla da će im to biti podstrek da u budućnosti još bolje rade. Novčane nagrade od po 100.oo € Predsjednik opštine uručio je dobitnicima priznanja “LUČA”, dok su djaci generacije uz novčanu nagradu dobili na poklon knjigu “Sport u Tivtu”. Dobitnicima specijalnih muzičkih nagrada , nagrade Zlatna lira kao i nagrada na državnim takmičenjima uručene su novčane nagrade od 50,oo €. Svečanost su uljepšali duo klarineta ,učenici III razreda Muzičke škole iz Tivta ,Lara Bubanja i Dragan.

Dobitnici Luča  - dalje

Sekretarijat za upravu i društvene djelatnosti

post slika