Prijem Predsjednika Opštine za organizatore MONTIFFF 2015

12 okt 2015

Predsjednik Opštine Tivat, Ivan Novosel, primio je danas porodicu Goliani, odnosno predstavnike kompanije "Oivivio", koji su bili  tehnički  organizatori  Prvog međunarodnog  festivala fantastičnog filma u Crnoj Gori –MONTIFFF 2015 (Montenegro International Fantastic Film Festival),koji se održavao u Tivtu od Festival „Montifff 2015“ posvećen je kratkim, dugometražnim i filmovima za djecu, pretežno sa tematikom naučne fantastike, horora, saspensa ili trilera a  tivatska publika imala je prilike da vidi 50 filmskih ostvarenja iz 14 država svijeta.U veoma srdačnom razgovoru, učestvovala je  i Sekretarka za upravu i društvene djelatnosti Dubravka Nikčević. Predsjednik Opštine ,obraćajući se gostima, rekao je da se zahvaljujući ovom jedinstvenom festivalu u Crnoj Gori nastavilo  bogato tivatsko kulturno ljeto i izrazio nadu da će se i sljedeće godine održati u Tivtu. Gosti su iskazalii veoma lijepe utiske koje su imali iz kontakata kako sa Portom Montenegrom, tako i sa Opštinom Tivat i Centrom za kulturu, te  prenijeli oduševljenje cjelokupne ekipe organizatora festivala kako Tivtom kao turističkim mjestom tako i ljudima sa kojima su saradjivali.

Sekretarijat za upravu i društvene djelatnosti

post slika