PRIJEM PREDSJEDNIKA OPŠTINE ZA UČESNIKE „MONTENEGRO DANCE & MUSIC FESTIVAL“

01 jul 2015

Predsjednik Opštine Tivat, Ivan Novosel, primio je predstavnike „Montenegro dance & music festival“ koji je 29.juna počeo u Tivtu i traje do petka,03.jula. Uz Direktora festivala, gospodina Dejana Pešića prijemu su prisustvovali predstavnici plesnih grupa iz Njemačke, Moldavije, Australije kao i predstavnici Ruske dijaspore u Crnoj Gori i časopisa o turizmu „Ruski vijesnik“. Prijemu je prisustvovala i Sekretarka za upravu i društvene djelatnosti Dubravka Nikčević. Predsjednik Opštine pozdravio je učesnike 10-og, jubilarnog festivala, upoznao ih sa gradom u koji borave te razvojnim porencijalima opštine Tivat. Takodje, Predsjednik Novosel je svim grupama zaželio uspješan tok festivala i lijep boravak u Tivtu i Crnoj Gori uručivši im prigodne poklone.
Predstavnici grupa su zahvalili na lijepoj dobrodošlici i prilici da budu gosti Predsjednika opštine te izrazili pozitivne impresije o Tivtu i gostoprimstvu koje je vidno na svakom koraku uz poklon suvenire koje su predali Predsjedniku u znak sjećanja na današnji susret.

Sekretarijat za upravu i društvene djelatnosti

post slika