PRIJEM ZA DOBITNIKE DIPLOME “LUČA” ĐAKA GENERACIJE I DOBITNIKE NAGRADA NA DRŽAVNIM TAKMIČENJIMA

14 jun 2019

Predsjednik opštine Tivat dr Siniša Kusovac uručiće nagrade učenicima/cama osnovnih i srednjih škola nosiocima priznanja “Luča” , “Đak generacije” i dobitnicima nagrada ( I, II i  III ) na državnim takmičenjima.

Svečani prijem, u organizaciji Sekretarijata za kulturu i društvene djelatnosti održaće se u ponedeljak, 17. juna u 10 h u Skupštinskoj sali Opštine Tivat.

Za školsku 2018/19 godinu 37 učenika dobilo je diplomu “Luča”, 4 učenika dobila su priznanje “Đak generacije”, a 7 učenika osvojilo je prvo, drugo ili treće mjesto na državnim takmičenjima.

Nagrade se dodjeljuju shodno Odluci o nagrađivanju učenika osnovnih i srednjih škola i studenata postdiplomskih studija.