PROGRAM COCA COLA PODRŠKA MLADIMA U TIVTU

14 nov 2019

Kompanija Coca-Cola HBC Crna Gora, u saradnji sa Opštinom Tivat - Sekretarijatom za mlade, sport i socijalna pitanja, realizovala je u prethodna tri dana radionicu u okviru nacionalnog programa osnaživanja mladih, Coca-Cola podrška mladima koja je okupila 21-og polaznika. Ovaj nacionalni program organizovan je treću godinu zaredom, a prvi put u Tivtu.

Nezaposleni mladi koji imaju između 18 i 30 godina su kroz trodnevnu radionicu stekli nova znanja i vještine koje će im pomoći da lakše dođu do posla i izgrade karijere. Tako su, između ostalog, od sertifikovanih predavača naučili šta su osnove uspješne komunikacije, kako se upravlja projektima, grade poslovni odnosi, odnosno kako se kreira najbolja profesionalna orijentacija.

Ove godine program je proširen, pa je pored Tivta, organizovano 11 radionica u šest crnogorskih gradova: Podgorica, Pljevlja, Bijelo Polje, Berane, Nikšić i Bar.

Radionice su podijeljene na proljećni i jesenji ciklus i plan kompanije Coca-Cola HBC Crna Gora je da u ovoj godini kroz program Coca-Cola podrška mladima osnaži oko 300 mladih ljudi, što je stotinu više u odnosu na prošlu godinu.

Nezaposleni mladi koji imaju između 18 i 30 godina su kroz trodnevnu radionicu stekli nova znanja i vještine koje će im pomoći da lakše dođu do posla i izgrade karijere. Tako su, između ostalog, od sertifikovanih predavača naučili šta su osnove uspješne komunikacije, kako se upravlja projektima, grade poslovni odnosi, odnosno kako se kreira najbolja profesionalna orijentacija.

Institucionalni partneri projekta Coca-Cola podrška mladima na nacionalnom nivou su Ministarstvo rada i socijalnog staranja i Zavod za zapošljavanje.

post slika