U PONEDJELJAK OTKRIVANJE SPOMEN PLOČA POSVEĆENIH DRAGU MILOVIĆU I BRANKU BRINIĆU

15 nov 2019

Opštinski Sekretarijat za kulturu i društvene djelatnosti, shodno svojoj nadležnosti, i Odlukama o podizanju spomen – obilježja usvojenim na sjednici SO održanoj 20.08.2019. godine, u ponedjeljak, 18. novembra, će organizovati otkrivanje spomen - ploča posvećenih Dragu Miloviću i Branku Briniću ispred JU OŠ “Branko Brinić” u 10:30 sati; dok će otkrivanje spomen- ploče Dragu Miloviću biti organizovano ispred glavnog ulaza JU OŠ “Drago Milović” u 11:30 sati.

Prisutne će pozdraviti predsjednik opštine, dr Siniša Kusovac; sekretarka Sekretarijata za kulturu i društvene djelatnosti, mr Dubravka Nikčević; direktori obrazovnih ustanova, kao i predstavnik UBNOR-a i antifašista Tivat .