Regata Hiljadu ostrva

25 sep 2014

Predsjednik opštine Tivat, Ivan Novosel, uručio je sinoć na bazenu Lido Mar u Porto Montenegru najveće nagrade pobjednicima regate “Hiljadu ostrva“. U pitanju je prestižna regata koja se već po drugi put organizuje pod pokroviteljstvom Jahting kluba Porto Montenegro, JK SCOR iz Rijeke i Udruženja Val iz Rijeke. Lista od 20 učesnika iz Austrije, Češke, Hrvatske, Irske, Litvanije, Mađarske, Holandije, Njemačke, Rusije, Slovačke, Švajcarske, Velike Britanije i Crne Gore je samo potvrda koliko ova regata predstavlja izazov najboljim svjetskim jedriličarima.
Čestitajući dobitnicima i uz želje da dođu i naredne godine u još većem broju, presjednik Novosel je ukazao na doprinos koji ova Regata ima za turistički razvoj Tivta i Crne Gore, posebno apostrofirajući njen značaj kada je u pitanju promovisanje nautičkog turizma i Tivta kao nove jahting destinacije.

SLUŽBA PRESJEDNIKA

post slika