Ronald de Bur posjetio opštinu Tivat

03 aug 2012

Proslavljeni fudbalski as, nekadašnji reprezentativac Holandije ,Ronald de Bur, posjetio je danas Gradsku kuću, gdje je u četrdesetpetominutnom razgovoru sa Potpredsjednikom opštine Tivat Krstom Boškovićem, Predsjednikom skupštine Ivanom Novoselom i Savjetnikom Predsjednika Petrom Vujovićem, iznio svoje pozitivne utiske vezano za svoj boravak u Tivtu i Crnoj Gori. Rolan de Bur nije krio svoje oduševljenje ljudima, gostoprimstvom, hranom a naročito  prirodnim ljepotama našeg podneblja, napominjući više puta da je u pitanju pravi neotkriveni dragulj.Tokom srdačnog razgovora, razmjenjene su i ideje o eventualnoj budućoj saradnji i otvaranju modernog fudbalskog kampa na području opštine Tivat ili u njegovoj okolini, gdje bi , zahvaljujući prije svega poslovnim i prijateljskim kontaktima g-dina de Bura koji je i direktor Ajaksove škole fudbala, na boravak i pripreme u Tivtu dolazili renomirani evropski i svjetski fudbalski klubovi. G-din de Bur je nagovjestio svoj ponovni skori dolazak u Tivat kako bi nastavio priču o eventualnoj saradnji sa Opštinom Tivat.


KABINET PREDSJEDNIKA

post slika