Sanacija i asfaltiranje ulica u Tivtu

28 sep 2021

Direkcija za investicije Opštine Tivat je u periodu od 17. do 24. septembra, realizovala preostali dio ugovora za sanaciju ulica u iznosu od oko 70.000,00 €. Radovi su izvedeni na pripremi i asfaltiranju sedam ulica i jedne javne površine za parkiranje.

Na Seljanovu je asfaltirana ulica kod Doma vojske u blizini teniskih terena, dužine 60 m i prosječne širine 3,30 m, dok su na Gornjem Seljanovu sanirani ulica i parking ukupne površine oko 310 m2. Asfaltirana je i ulica u naselju Župa pored sportske dvorane, dužine oko 260 m i širine 3,40 m.

U ulici Novo naselje VI u Radovićima ispod bivše kasarne, izvršena je sanacija puta dužine oko 70 m i prosječne širine 6 m. U naselju Gošići, u tri kraka ulice Gošići III, od raskrsnice ispod igrališta prema kućama Rautovića, asfaltiran je put ukupne dužine oko 435 m i ukupne površine oko 1100 m2.

Radove na sanaciji lokalnih puteva izvodilo je preduzeće “Asfalt – beton gradnja” iz Podgorice.

post slika

Galerija