Saopštenje za javnost – Posjeta Ministra Sekulića

26 mar 2012

Ministar odrzivog razvoja i turIzma u Vladi Crne Gore, Predrag Sekulić, boravio je danas u zvaničnoj posjeti Opštini Tivat. Zajedno sa Predsjednikom Opštine Tivat, Miodragom Kankarašem, Ministar je obišao rasadnik u Gradskom parkom, kojom prilikom je i simbolično posadjeno drvo kamelije. G din Sekulić je obišao i novootvoreni hotel Magnolia koji predstvalja prvi gradski hotel otvoren u poslednjih 15-tak godina, ukupnog kapaciteta od 55 luksuzno opremljenih aprtmana. Hotel, koji je pružio mogućnost zaposlenja za 40 novih radnika, otvorio je svoja vrata svim gostima, dok će glavni fokus biti na razvijanju kongresnog i sportskog turizma u kontekstu produženja turističke sezone.

Na kraju svoje radne posjete Tivtu, Ministar Sekulić je i zvanično otvorio multimedijalnu salu u prizemlju gradske kuće, ukupnog kapaciteta 270 mjesta, opremljenu najsavremenijim tehničkim uređajima koja će biti stavljena u funkciji svim zainteresovanim subjektima, prevashodno u cilju unapređenja razvoja kongresnog turizma u našoj Opštini.

post slika