Aktivnosti Zelenog Tima SMŠ “Mladost”

27 mar 2012

Aktivisti Zelenog Tima su kroz sprovodjenje aktivnosti Lokalnog plana zaštite životne sredine  dana 24.03.2012. godine dali podršku akciji Srednje škola „Mladost“ u Tivtu u čišćenju školskog dvorišta. Članica Zelenog Tima, ujedno i profesor bilogije g-dja Ljiljana Ćalović je istakla značaj ove akcije i nadu da će nakon učestvovanja u ovakvim aktivnostima djeca u buduće više pažnje posvećivati svom dvorištu. Tatjana Jelić, Sekretar sekretarijara za uredjenje prostora i zaštitu životne sredine opštine Tivat je izrazila zadovoljstvo  što mladi na ovakav način daju doprinos životnoj sredini sa nadom da će ovakve aktivnosti postati praksa  i u drugim institucijama. Takodje opština Tivat je donirala dvije sadnice srednjoj školi za potrebe uljepšavnja dvorišta.

post slika