Sastanak sa predstavnicima Privredne komore Srbije – Kancelarija u Podgorici

06 okt 2011

Danas je u prostorijama Opštine Tivat održan radni sastanak između privrednika Opštine Tivat i predstavnika Privredne komore Srbije- Kancelarije u Podgorici, g-dina Radivoja Rašovića. Sastanak je otvorio Predsjednik Opštine Miodrag Kankaraš. U interaktivnoj diskusiji, privrednici sa teritorije Opštine Tivat iznjeli su generalno zadovoljstvo dosadašnjom saradnjom sa privrednim subjektima sa teritorije Republike Srbije, uz ocjenu da postoji prostor i mogućnosti za unapređenjem iste. Sastanku su pored Predsjednika Opštine i njegovih saradnika, prisusutvovali predstavnici građevinskih firmi, hotelskih predzeća, Porto Montenegra, javnih preduzeća i ustanova, te privatnih predzetnika i firmi.

 KABINET PREDSJEDNIKA

 

 

post slika